Hakkımızda

Akçay 2 Otomatik kepenk ve Elektro Statik Toz Boya Sanayi, tüketici dostu bir kuruluştur. Yıllar yılı yüksek performansla çalışmak üzere üretilmiş otomatik kapı ve kepenk sistemleriyle müşteri memnuniyetine hizmet etmektedir.

Araştırma-Geliştirme (AR-GE) faaliyetlerine verdiği önemle konusunda lider olma yolunda büyük adımlar atan Akçay 2 Otomatik kepenk ve Elektro Statik Toz Boya Sanayi, sistem ve ürün bazında birçok alanda ilkleri gerçekleştirmiştir.

Otomatik kapı sistemleriyle otomatik kapıya farklı bir boyut getirerek paket ürün halinde uygulamacının kolaylığına sunmaktadır. Kalite anlayışı ve teknik desteğiyle uygulamacıları mutlaka, en iyiyi, kolaylıkla başarmaya yönlendirmektedir. Evrensel çözümler geliştirerek üretim yapan Akçay 2 Otomatik kepenk ve Elektro Statik Toz Boya Sanayi, her zaman müşterilerinin yanındadır.

Müşterilerinin beklentilerini ve uygulamacılara imalat ve montaj zorluğu yaratan bütün faktörleri dikkate alan Akçay 2 Otomatik kepenk ve Elektro Statik Toz Boya Sanayi, tüm kaynaklarını bu yönde harekete geçirerek teknik eğitim, ürün geliştirme, proses iyileştirme konularına ağırlık veren bir kuruluştur.

Ayrıca BFT, SOMFY, GOXU ve NATUROLL otomatik akıllı kapıların (yana kayar, doksan derece açılır, teleskobik, oval ve hermetik) Bölge Bayiliklerini satış üretim ve montajını yapmaktadır.

Kalite Güvence Sistemiyle “kalite ve sınırsız müşteri memnuniyeti” prensibinden hiçbir şartta ödün vermeyen Akçay 2 Otomatik kepenk ve Elektro Statik Toz Boya Sanayi, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi’yle otomatik kapı ve kepenk sistemlerine servis, bakım hizmeti verme geleneğini başlatmıştır.