OTOMATİK KEPENK ANKARA

Güvenliğin ve muhafazanın ön planda tutulduğu başta kuyumcu, elektronik eşya, eczaneler, bankalar, ofisler ve marketler gibi iş yerlerinde kötü niyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde sağlamak için tercih edilen ve önerilen sistemlerin başında otomatik kepenk sistemleri gelmektedir.

Modern ve ergonomik tasarımları ile güvenliğin yanında tasarım açısından estetiğin de ön planda tutulduğu bu sistemler pek çok farklı renk seçenekleriyle de uygulanacağı mekanlara tam uyumluluk sağlayacaktır. Bu kepenk sistemlerinde uygulanan mikro delikli (transparan) modeller ile istenilirse içerisinin tamamı ya da sadece bir kısmının görünmesini sağlayabilirsiniz. Otomatik kepenk Ankara firmalarından biri olarak bu işlemler için bizi tercih edebilirsiniz. Sattığımız ve montajını yaptığımız otomatik kepenk sistemleri diğer tüm sistemlerde olduğu gibi kumanda, buton, kütle dedektörü, şifreli ve kartlı giriş çıkış gibi farklı sistemlere uyumludur ve elektrik kesintilerinde manuel kullanılma özelliğine de ayrıca sahiptir.

Otomatik kepenk Ankara firmaları arasından öne çıkan firmamızda ücretsiz keşiften montaja kadarki her süreçte sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz. Otomatik kepenk sistemleri hakkında söylenen farklı konulara yönelik uzman personellerimizden istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca bu kepenk sistemleriyle darbe ve patlayıcı maddelere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Olumsuz hava şartlarına karşı da iş yeri ve binalarınızı korurken kolaylıkla açılıp kapatılabilen dayanıklı ve sağlam profillerdir.

En çok tercih edilen güvenlik sistemlerinden biri olan bu kepenklerin her ortamda rahatlıkla kullanılabilmesinin yanı sıra kepenk profilinin altına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini de kesmektedir. Bu özellik sayesinde de zemine yumuşak ve sessiz bir şekilde otururken asla gürültüye neden olmaz. Genellikle alüminyum kepenklerde otomatik şekildeki tüp motorlar kullanılmaktadır. Çünkü tüp motorlar en sessiz olan kepenk motorlarıdır. Uzun ömürlülerdir ve hayat boyu yağlama veya bakım gerektirmez. Siz de evinize veya iş yerinize güvenlik sistemlerinden biri olan otomatik kepenk sistemi yaptırmak istiyorsanız otomatik kepenk Ankara firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Özel ölçü ve özel ihtiyaçlarınız üretim ve montaj yapmaktayız. Üretimimizdeki kalite ve uygunluk açısından kalitemizi CE, ISO 9000 ve TSE belgeleri ile tescillendirmiş bulunuyoruz.