Otomatik Kepenk Sistemleri

Güvenliğin ve muhafazanın ön planda tutulduğu başta kuyumcu, elektronik eşya, eczaneler, bankalar, ofisler ve marketler gibi iş yerlerinde kötü niyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde sağlamak için tercih edilen ve önerilen sistemlerin başında otomatik kepenk sistemleri gelmektedir.

Detay
Elektro Statik Toz Boyama

Elektrostatik toz boyama nedir? Elektrostatik toz boyama solvente haiz olmayıp yüzeylere tatbik edilen bir boyama yöntemidir. Boya tatbik edilirken yüzeyin en üst kısmında toz boyanın özgün parçacıkları belirgin şekilde kendini gösterir. Toz boyanın tatbik edilmesi kendine özgü tabancalarla yapılır.

Detay
Çocuk Oyun Parkı

Çocuk oyun parkları yaşam merkezlerinin ihtiyacıdır. Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi için bir çocuk oyun parkı elzem olmaktadır. Çocuklar parka gidip arkadaşları ile iletişimde bulunmaktadırlar. Çocukların diğer çocuklar ile tanışması onların sosyal zekasını geliştirmekte önemli rol oynamaktadır.

Detay
Otomatik Kapı Sistemleri

İnsanların ve araçların hem geçişini kolaylaştıran hem de geçişlerin kontrolünü sağlayan otomatik bir sensör ile çalışan kapılara otomatik kapı sistemleri denir. Otomatik kapılar hem insanlara hem de araçlara geçiş kolaylığı sağlamaktadır.

Detay
Fotoselli Kapı

Kapının üst kısmında bulunan fotosel sisteminden adını alan otomatik kapıya fotoselli kapı denir. Fotoselli kapılar artık her binaya uyacak şekilde üretilmektedir.

Detay
Döner Kapı Sistemleri

Döner kapı sistemleri ilk olarak 1881 yılında içerideki ısıyı korumak ve dışarıya vermemek amacıyla kullanılmaya başlanan ancak daha sonra geliştirilen bir sistemdir.

Detay